درباره من

من محمدرضا معاشرتی هستم.

دو تاریخ تولد دارم، یکی اصلی و یکی شناسنامه‌ای. اصلی می‌شود ۲۲ آبان ۱۳۵۳؛ اما شناسنامه‌ام که گویی از خودم عجول‌تر بوده ۱ شهریور ۱۳۵۲ مرا ثبت کرده!

سال تولدم ببر است و ماه آن عقرب. این‌گونه بود که شدم «ببر در عقرب».

تخصص اصلی من نرم‌افزار است و در سال‌های اخیر به‌صورت خاص‌تری روی تحلیل و طراحی مدل‌های مختلف کسب‌وکار و اجرای آن‌ها در محیط بانک اطلاعاتی SQL SERVER پرداخته‌ام. ولی هنوز برنامه‌نویسی را دوست دارم و گاهی انجام می‌دهم.

اگر کنجکاو بودید که در مورد رزومه و شرایط کاری من بیشتر بدانید، به اینجا بروید.

از هنر هم کم‌وبیش بویی برده‌ام. در زمان‌هایی که حالی دست بدهد خطاطی می‌کنم. نستعلیق و شکسته‌نستعلیق. نه زیاد حرفه‌ای هستم و نه خیلی غیرحرفه‌ای.

در دوران جوانی اولم گاهی ساز مخالفی می‌زدم. سه‌تاری بود و نوای دلی که ممکن بود ناهنجار هم به گوش بیاید.

 از همان دوران سعی بر مطالعه داشتم و گه گاهی دستی بر قلم می‌بردم و چندپاره‌هایی می‌نوشتم. شعر هم سروده‌ام، نو و کهنه. البته اگر بتوان اسمش را شعر گذاشت. بیشتر حدیث دل هستند و هوای روح.

نویسنده نیستم ولی دوست دارم بنویسم، بلکه روزی نویسنده هم باشم.

این سایت، سایت شخصی من است. تلاش می‌کنم مطالب آموخته یا تجربیات کسب‌شده‌ام را با شما سهیم باشم.

خواهش من این است که اشتباهاتم را به دیده‌ی اغماض بنگرید و بسیار خرسند می‌شوم نظرات سازنده شمارا در مورد آن‌ها بدانم. پس دریغ نکنید.

راستی تا یادم نرفته بگویم دریکی دو سال اخیر روی موضوعات انگیزشی، موفقیت و توسعه‌ی فردی بیشتر متمرکزشده‌ام. همه‌ی تلاشم این است که نقشی هرچند کوچک در رشد و پیشرفت دوستانم داشته باشم و در این راه از هیچ کمکی دریغ نخواهم کرد.

به امید موفقیت، خوشبختی و توسعه‌ی تک‌تک شما عزیزان.